Maciej Dowbor od 2005 roku jest prezenterem Polsatu. Ostatnio można go było oglądać w roli prowadzącego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz podczas kolejnych odsłon festiwalu w Sopocie, który organizowała ta stacja.

Maciej Dowbor żegna się z Polsatem po 19 latach

Po 19 latach postanowił odejść z Polsatu. Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych - napisał Maciej Dowbor.

Reklama

Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia… - dodał. Nie wiadomo na razie, gdzie będzie pracował Maciej Dowbor.

Joanna Koroniewska wspiera męża

Pod koniec swojego wpisu stwierdził, że "póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie".

Głos w sprawie odejścia swojego męża z pracy zabrała także Joanna Koroniewska. Była jedną z tych, które skomentowały wpis prezentera. Kochanie. Pamiętaj.Jestem z Tobą. Wspieram Cię w każdej Twojej decyzji. Zawsze! - napisała.