Przez lata na planie "Tańca z gwiazdami" narodziło się wiele związków miłosnych. Tam rozpoczęła się romantyczna relacja Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela; byli ze sobą przez 17 lat, a dwa lata temu się rozstali. Głośno było też o romansie Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka. "Taniec z gwiazdami" połączył również Piotr Gąsowskiego i Annę Głogowską, którzy nie pobrali się, ale mają córkę Julię.

Reklama

Media wyśledziły romans w "Tańcu z gwiazdami"

Jak donosi "Twoje Imperium", w miłosnej relacji mają być tancerka Izabela Skierska - w tej edycji tańczyła z Aleksem Mackiewiczem - oraz Tomasz Barański, który kiedyś tańczył w show, a teraz jest głównym choreografem "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Tygodnik "Twoje Imperium" napisał, że Izabela Skierska i Tomasz Barański byli na randce. "Para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie, żartowała, trzymała się za ręce" - napisano. Oczywiście nie można wykluczyć, że było to przyjacielskie spotkanie.

Tomasz Barański był niegdyś w związku z Edytą Herbuś, która także tańczyła w "Tańcu z gwiazdami". Para była ze sobą aż 12 lat. Później Barański związał się z Klaudią Halejcio, z którą tworzył taneczny duet w "Tańcu z gwiazdami".