Program "Tak to leciało!" powrócił na antenę w 2022 roku po dziesięcioletniej nieobecności. Sławomir i Kajra zastąpili wówczas Macieja Miecznikowskiego w roli prowadzących.

Po rewolucji w Telewizji Polskiej z anteny zniknęło kilka programów. Zmienili się też prowadzący. Np. do "Szansy na sukces" powrócił Artur Orzech, a teleturniej "Va Banque" prowadzi teraz Radosław Kotarski zamiast Przemysława Babiarza.

Reklama

Czy Kajra i Sławomir boją się utraty pracy w TVP?

Co o zmianach w TVP sądzą Kajra i Sławomir? I czy boją się utraty pracy? "Zawsze są potrzebne (red. - zmiany), są dobre, pokazują nowe możliwości. Czasami może czuć, że coś fajnego i się skończyło, natomiast zawsze otwierają się nowe drogi i inny sposób wyrażania siebie. My pracowaliśmy z każdą telewizją, w takich przypadkach zawsze coś kończy i coś się zaczyna" - stwierdziła Kajra w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Reklama

Żona Sławomira powiedziała, że będzie tęsknić za programami, które zniknęły z anteny. "Trochę ich szkoda, natomiast nie ma co się temu dziwić. Trzeba trzymać mocno kciuki za tych, którzy przyszli i robią nowe programy, mają nowe wizje. Dać im przede wszystkim szansę oraz kredyt zaufania, żeby pokazali, co potrafią" - dodała.