Maciej Musiał to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych aktorów młodego pokolenia. Zadebiutował w serialu "Rodzinnka.pl", gdzie wcielał się w postać Tomka Boskiego. Ostatnio pojawił się w serialu "Kiedy ślub?".

Reklama

Od kilku tygodni można go oglądać go także na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Jego partnerką jest tancerka Daria Syta. Jak donosi portal ShowNews.pl aktor w swoim kontrakcie ma zapisany jeden specjalny warunek.

Reklama

Co Maciej Musiał ma zapisane w kontrakcie?

Na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" Maciej Musiał w przeciwieństwie do innych uczestników nie prezentuje się w kolorowych ani ozdobionych cekinami ubraniach. Zazwyczaj ma na sobie koszule i spodnie w kant w stonowanych a zazwyczaj czarnych kolorach.

Okazuje się, że to właśnie zapis jego kontraktu.

Czasem wymagania dotyczą właśnie stylistów, makijażystów, obsługi. Ich kontrakty są z większymi wymaganiami, więc jak uczestnik ma umowę np. z marką ubrań, to ma zagwarantowane takie kostiumy z zewnątrz- mówi informator ShowNews.pl.

Dlatego też widzowie oglądając występy Macieja Musiała, nie zobaczą go w szalonych stylówkach.

Musiał ma takie zapisy wpisane w umowie -dominujący kolor czarny, żadnych dodatków, cekinów - dodaje informator portalu.