Marcin Bosak wraz ze swoją nową partnerką pojawił się na premierze spektaklu "Tajemnica 16. piętra". Oprócz nich na tzw. ściance pojawili się też Anna Maria Sieklucka, czyli gwiazda filmów na podstawie książek Blanki Lipińskiej "365 dni", a także Jan Wieczorkowski, Vienio, Michał Piróg, czy Tomasz Stockinger.

Reklama

Nową partnerką Marcina Bosaka jest Marika Bednarz.

Zanim aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość", czy filmów "Pokot" oraz "Polityka" związał się z nią, był w dwóch poważnych związkach.

Przez kilkanaście lat jego partnerką była Monika Pikuła. Z aktorką Bosak ma dwóch synów: Władysława i Jana. Po rozstaniu z nią, wziął ślub z Marią Dębską w sierpniu 2020 roku. Niestety ich małżeństwo nie trwało dość długo. W marcu 2022 roku rozwiedli się.

Reklama
Marcin Bosak od pewnego czasu spotyka się z Mariką Bednarz / East News / Pawel Wodzynski

Kim jest nowa partnerka Marcina Bosaka?

Marika, z którą obecnie związany jest Bosak, jest modelką. Współpracuje z kilkoma agencjami. Po raz pierwszy widziano ich razem na premierze serialu "Rojst. Millenium", w którym aktor również zagrał. Jak mówił w rozmowie z Pudelkiem Bosak jego nowa ukochana ze spokojem zadebiutowała w świecie show-biznesu.

Tak się stało. Ten dzień musiał kiedyś nadejść. (...) Nie stresowała się. Ona jest osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie. Myślę, że jest dosyć analogowa i nie śledzi tego, co się dzieje w sieci - stwierdził.