21 marca premierę zadebiutował w sieci podcast Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek pt. "Serio?". Była para prowadzących z "Pytania na śniadanie" w pierwszym odcinków wiele mówiła o tym, czego doświadczyli ze strony mediów po tym, jak okazało się, że są razem.

Reklama

Katarzyna Cichopek ma żal do Aleksandry Kwaśniewskiej

Katarzyna Cichopek wróciła wspomnieniami do wywiadu, którego Marcin Hakiel udzielił w programie "Miasto kobiet" Aleksandrze Kwaśniewskiej. Było to miesiąc po tym, jak Cichopek i Hakiel ogłosili rozstanie.

Reklama

Największy hejt, jaki ja zebrałam, to od kobiet. Z "Miasta kobiet". Na kanale kobiecym. O co chodzi? Jak tak w ogóle można?! - powiedziała Katarzyna Cichopek.

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na zarzuty

Portal Plotek.pl skontaktował się z Aleksandrą Kwaśniewską. Nie wiem, o jakim hejcie mówimy, ponieważ nigdy nie powiedziałam o Kasi jednego złego słowa - powiedziała.

Jestem natomiast nieco zaskoczona, że jako osoba, która sama przeprowadziła na telewizyjnej kanapie setki rozmów z gośćmi zaproszonymi przez redakcję, może uważać, że za słowa tych gości odpowiada dziennikarz siedzący naprzeciwko - wyjaśniła w rozmowie z Plotek.pl. Dodała, że Marcin Hakiel przyszedł do programu, by rozmawiać o tym, czy we współczesnym świecie mężczyzna może jawnie okazywać emocje.

Przypominam, że tematem rozmowy z Marcinem nie było rozstanie z żoną, tylko emocje, które rzekomo nie przystoją mężczyźnie. Nikt z nas nie zakładał i nie oczekiwał, że padną jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego rozstania. Trudno jednak, żebym rzuciła się kneblować gościa, który powiedział na ten temat równo dwa zawoalowane zdania - podsumowuje Aleksandra Kwaśniewska.

Rozmowa w "Mieście kobiet", o której mowa, była pierwszym dużym wywiadem Marcina Hakiela od ogłoszenia rozstania z Katarzyną Cichopek. To właśnie wtedy tancerz wyjawił, że jego była żona zostawiła go dla innego mężczyzny.