Poranne programy śniadaniowe cieszą się wśród widzów dużą popularnością. TVP ma "Pytanie na śniadanie", a TVN - "Dzień dobry TVN". O podobnym programie myśli też szefostwo Polsatu. Jak się okazuje, będzie jeszcze jeden tego typu program. W TV Republika.

Reklama

Anna Popek w TV Republika?

Jak ustalił Plotek, nad porannym programem zbliżonym w formule do "Pytania na śniadanie" pracuje TV Republika i tam dostanie pracę Anna Popek. Umowa jeszcze nie została podpisana, ale padły już pewne deklaracje.

TV Republika jest na fali popularności. Ambicją jej szefów jest konkurowanie z TVP. Dlatego cały czas powstają tam nowe programy, do których zatrudniani są dziennikarze, zwolnieni z TVP.

Mówi się, że Tomaszowi Sakiewiczowi zależy na pozyskaniu jak największej ilości widzów, a to może zapewnić lubiana Anna Popek . "Trwają różne rozmowy, ale ona była jego pierwszym wyborem" - mówi nieoficjalnie informator Plotek.pl. Co ma o tym do powiedzenia Anna Popek?

Co Anna Popek zdradziła nt. swojej nowej pracy?

"Na razie nie mogę potwierdzać żadnych informacji na ten temat. Jeszcze jestem związana umową z Telewizją Polską do jutra, więc nie mogę nic potwierdzać ani zaprzeczać. Na razie tyle, co wiem oficjalnie, to że jutro zakończę współpracę z Telewizją Polską" - powiedziała Anna Popek serwisowi Plotek.pl.

Anna Popek w TVP przepracowała 25 lat. Poza "Pytaniem na śniadanie", prowadziła takie programy jak np. "Świat się kręci", "Kawa czy herbata?", "Dzień dobry, Polsko!", "Załóż się" i "Takty nietakty".