Kuba Wojewódzki wyjątkowo naraził się Edycie Górniak, ponieważ opublikował zdjęcie z diwą, pod którym zapowiedział nowy sezon swojego show. Problem w tym, że Edyta wcale nie ma wystąpić w najbliższych odcinkach, a fotografia pochodziła sprzed paru lat. Pod postem Kuba dodał komentarz, który rozjuszył gwiazdę piosenki.

Reklama

"Czy jest Królową Foliarzy? Czy Lady Gaga pije krew niemowląt? Czy pandemia to sygnał niebios? Dlaczego butelkowana woda jest uśmiercana i kto z szoł biznesu to reptilianin. Zapraszam na Ucztę Szatana" - napisał Kuba Wojewódzki.

Zdenerwowana Edyta Górniak

Reklama

Edyta Górniak na InstaStories opublikowała obszerny wpis, w którym odgryzła się Wojewódzkiemu. Napisała m.in., że do jego programu na pewno nigdy nie przyjdzie, woli Żurnalistę. Zarzuciła też Kubie Wojewódzkiemu, że rzekomo ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną i wykorzystuje kobiet.

Kuba Wojewodzki o tym, kto kłamie

Teraz Kuba Wojewódzki jak gdyby nigdy nic wrzucił selfie z tymi, którzy faktycznie będą pierwszymi gośćmi nowego sezonu jego programu. Pod obrazkiem, do którego zapozował z Malwiną Wędzikowską, Łukaszem Lodkowskim oraz Rafałem Paczesiem, pokusił się o osobliwą refleksję.

"Ja kłamię. Ona kłamie. Oni kłamią. Telewizja kłamie. A Instagram to już w ogóle" - napisał. I dodał: "We wtorek u mnie @malwinawedzikowska @lukasz.lotek.lodkowski @rafal_paczes".