"Taniec z Gwiazdami" ruszył na dobre. W minioną niedzielę 21 września widzowie zobaczyli 2. odcinek tanecznego show Polsatu. Na parkiecie nie zabrakło emocji i zapierających dech w piersiach choreografii. W tym odcinku show z programem pożegnała się Ewa Minge.
Krzysztof Ibisz skradł show. Tak pląsał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"
Na pląsy na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" skusili się również prowadzący program Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz. Wraz z nimi tańczyli Wojciech Kucina i Julia Suryś. Cała czwórka pląsała w kółko do piosenki Janet Jackson "Miss You Much". Choć wszystkim wychodziło to bardzo profesjonalnie to jednak tylko on skradł show. Mowa rzecz jasna o Krzysztofie Ibiszu.
Internauci zachwyceni Krzysztofem Ibiszem. "Co za kocie ruchy"
Kris co za kocie ruchy - napisał aktor Aleksander Mackiewicz. "Ty to jesteś najlepszy tancerz"; "Najlepszy tancerz to ten najmłodszy Krzysio"; "Panie Krzysztofie jest pan najlepszy jako tancerz" - pisali internauci. Rzeczywiście od pląsów wiecznie młodego Krzysztofa Ibisza trudno jest oderwać wzrok.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.