Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" po raz kolejny pojawił się na antenie TVN. Chętnych do udziału w tym nieco eksperymentalnym show, gdzie to eksperci wybierają męża lub żonę, nie brakuje. Nie wszystkie związki w poprzednich edycjach zakończyły się happy endem, ale kolejni śmiałkowie próbują swoich sił i chcą znaleźć swoją drugą połówkę.
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Kamil to pierwsza para 10. edycji show
Tym razem jedną z par, która została dobrana przez ekspertki są Joanna i Kamil. W trzecim odcinku złożyli przysięgę małżeńską. Fani programu już wcześniej przewidzieli, że to właśnie ta dwójka zostanie ze sobą połączona. Jak zareagowali na swój widok Joanna i Kamil, gdy zobaczyli się po raz pierwszy?
Jak ja go zobaczyłam, to już wiedziałam, że będzie okej. Oczy zwierciadłem duszy, tak? Dla mnie to pierwsze spojrzenie było najważniejsze i po prostu wiem, że to jest dobry człowiek - stwierdziła uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Tak Kamil zareagował na widok swojej żony
Kamil również nie krył, że żona spodobała mu się. Poczułem jakieś, nie wiem, połączenie między nami. Po prostu poczułem się komfortowo. Zniknęły te obawy, które towarzyszyły mi od samego początku - powiedział. Co będzie dalej? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków show "Ślub od pierwszego wejrzenia".
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.