Według komunikatu, który pojawił się w piątek po południu nową szefową "Pytania na śniadanie" została Barbara Dziedzic. Zastąpiła w tej roli przebywającą na zwolnieniu lekarskim Kingę Dobrzyńską.
Osobliwe pożegnanie Górskiej i Stockingera. To koniec ich pracy w "Pytaniu na śniadanie"?
W mediach już pojawiły się plotki dotyczące kolejnych zmian. Z zachowania prowadzących sobotnie wydanie śniadaniówki TVP wynika, że już poniekąd nastąpiły. Joanna Górska i Robert Stockinger pod koniec programu przytulili się do siebie i pożegnali z widzami.
Dziękujemy za ten wspólny poranek. Jest nam szalenie miło, że byli państwo z nami. Bardzo dziękuję ci za to wszystko Asiu - powiedział Stockinger. Po tych słowach, Joanna Górska również podziękowała koledze.
Tak Joanna Górska dziękowała Robertowi Stockingerowi
Robert, bardzo dziękuję. Ja również za wszystko, co się wydarzyło, jeśli chodzi o program "Pytanie na śniadanie" - takie słowa padły z jej ust. Jak wynika z informacji, do których dotarł Plotek para ta nie wróci już do prowadzenia "Pytania na śniadanie".
Górska i Stockinger najprawdopodobniej na antenę już nie wrócą. A na pewno nie w dotychczasowej parze - stwierdził informator. Jak wynika z medialnych doniesień do śniadaniówki może wrócić Łukasz Nowicki, który był już prowadzącym "Pytanie na śniadanie". Na razie nie wiadomo, kogo z prowadzących miałby zastąpić albo z kim stworzyć nową parę.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.