Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Grał m.in. w takich przebojach jak filmy "Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana i "Pan Tadeusz" Andrzeja Wajdy. Widzowie polubili jego postać w serialu "Na dobre i na złe" w TVP. Michał Żebrowski jest też dyrektorem warszawskiego Teatru 6. Piętro.

Reklama

Michał Żebrowski otwarcie deklaruje poparcie dla środowiska premiera Donalda Tuska i krytykuje PiS. Chętnie też komentuje w sieci bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

Przemysław Czarnek o Robercie Biedroniu w Polsat News

20 maja Michał Żebrowski był gościem programu Marka Czyża "Bez retuszu" w TVP Info. Głównym tematem odcinka były spory polityczne w Polsce. Michał Żebrowski przyznał w programie, że jest "wielkim fanem Rafała Trzaskowskiego" - prywatnie panowie znają się ze szkoły i przyjaźnią. Ostro skrytykował Jarosława Kaczyńskiego oraz Jacka Kurskiego.

Michał Żebrowski ostro skrytykował Przemysława Czarnka z PiS, który w niedzielnym programie "Śniadanie Rymanowskiego" w Polsat News tak zwrócił się do Roberta Biedronia: "Zdegenerowany człowieku, nie kłam".

Michał Żebrowski podsumowuje Przemysława Czarnka

"Mam świadomość tego, jaką reprezentuje grupę i wrażliwość społeczną. To jest po prostu cham, młot i prostak" - tak Michał Żebrowkowski skomentował "wypowiedź" Przemysława Czarnka.