Dominika Chorosińska przed laty grała w serialu "M jak miłość". Dziś jest posłanką PiS a przez chwilę była również ministrem kultury w dwutygodniowym rządzie Mateusza Morawieckiego.

Reklama

Z kim Dominika Chorosińska spotkała się podczas religijnej uroczystości?

Od lat nie kryje się ze swoją wiarą i otwarcie opowiada o tym, jak się nawróciła. W minioną niedzielę Dominika Chorosińska brała udział w mszy i uroczystości ku czci św. o. Stanisława Papczyńskiego. Swoją obecność na tym wydarzeniu skrupulatnie relacjonowała na swoim Instagramie.

Wraz z mężem wybrała się do Sanktuarium na Mariankach w Górze Kalwarii. Okazuje się, że nie była jedyną znaną osobą, która pojawiła się na tym wydarzeniu. Pojawił się tam także Wojciech Modest Amaro ze swoją żoną. To właśnie z nim Chorosińska zrobiła sobie zdjęcie.

Znany restaurator nie pojawił się tam przypadkowo. Tego dnia Amaro dawał świadectwo wiary i w ten sposób rozpoczynał niedzielną uroczystość. Po nim odbyła się msza. Na nagraniu dostępnym na Youtubie widać, jak w momencie, gdy msza dobiega końca, Chorosińska wyciąga telefon i robi zdjęcia zgromadzonym.