Waldemar w programie "Rolnik szuka żony" sprawiał wrażenie szaleńczo zakochanego w Ewie. Ją też wybrał. Okazało się jednak, że ich relacja nie przetrwała. W podsumowującym program odcinku Waldemar pojawił się z Dorotą, którą wcześniej odesłał do domu. Od tamtego czasu Waldemar i Dorota opowiadali, jak bardzo się kochają.Planowali też wspólną przyszłość.

Reklama

Pojawiły się teraz wątpliwości, czy nadal Waldemar i Dorota nadal są razem. Do sieci trafiło zdjęcie Waldemara w objęciach tajemniczej blondynki. I nie jest to Dorota.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma nową dziewczynę?

Reklama

Ostatnio Waldemar wybrał się na imprezę urodzinową. Nie zabrał ze sobą Doroty. Jego zdjęcie opublikował Adam Kraśko, który kiedyś też był w programie "Rolnik szuka żony". Jest na nim w czułych objęciach z jasnowłosą kobietą. Wygląda na to, że Waldemar świetnie bawił się bez ukochanej.

Nie tak dawno temu Dorota zamieściła na Instagramie niepokojący wpis. Zastanawiała się nad istotą prawdy. "Ktoś, kto karmi innych kłamstwem, prędzej czy później udławi się smakiem prawdy" - napisała na InstaStories