"Rolnik szuka żony" to nie tylko jeden z najbardziej lubianych programów TVP, ale i taki, który wzbudza wiele kontrowersji. W najnowszej 11. edycji, która wyemitowana zostanie już jesienią, pojawią się nowi uczestnicy, którzy będą szukać miłości. W tzw. odcinku "zero" zaprezentowano dziewięć osób.

Reklama

TVP nadała go w niedzielny wieczór. Wszyscy będą teraz czekać na listy od potencjalnych kandydatów a piątka, która otrzyma ich najwięcej, będzie brać udział w kolejnym etapie programu.

"Rolnik szuka żony". Zaprezentowano uczestników nowej edycji

Najwięcej kontrowersji spośród zaprezentowanych w programie "Rolnik szuka żony" uczestników najnowszej edycji wzbudziła najmłodsza rolniczka. To 23-letnia Wiktoria Żmuda Trzebiatowska.

Jak wynika z opisu zamieszczonego w mediach społecznościowych programu poszukuje "faceta rodzinnego, ciepłego, pomocnego i opiekuńczego, obdarzonego nienagannym uzębieniem, niebagatelnym poczuciem humoru, pewnego siebie, i lubiącego aktywny tryb życia".

Uczestniczka chciałaby, by jej wybranek był związany z wsią i rolnictwem, ale nie jest to warunek konieczny. Wiktora pochodzi z Pomorza i jest właścicielką 25-hektarowego gospodarstwa, które prowadzi wraz z rodzicami.

Internauci krytykują Żmudę Trzebiatowską

Okazuje się, że Żmuda Trzebiatowska jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych a dokładnie na Tik Toku. W sieci zawrzało, bo widzowie i internauci uważają, że dziewczynie nie zależy na mężu a sławie.

Czego się nie robi dla sławy i TikToka; Serio? 23-letnie dziewczyny szukają męża w TV? Czego się nie zrobi, żeby się wypromować... Bo potem wiadomo... Współprace reklamowe itp.; Ładna, fajna, ale czy na pewno przyszła tu po chłopaka?- piszą.

Uważam, że powinna dać sobie czas do 30stki na szukanie partnera poza kamerami - twierdzili.

Wiktora już dawno była na kanapie "śniadaniówki" - zauważyli.