Paulina Drażba jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Pracę w mediach zaczęła, gdy miała 17 lat. Teraz można ją oglądać na antenie TVP Polonia, gdzie prowadzi "Polonia 24. Tygodnik". W najbliższym czasie gwiazda telewizji skupi się na rodzinie. Właśnie ogłosiła, że w jej życiu prywatnym szykuje się rewolucja.

Reklama

Chłopiec czy dziewczynka?

Paulina Drażba na Instagramie ogłosiła, że właśnie spełnia się jej największe marzenie. Dziennikarka opublikowała zdjęcia, na których pokazała, jak przebija balony z konfetti. Okazało się, że niebawem na świecie pojawi się jej syn. Drażba w żartobliwy sposób poinformowała fanów w mediach społecznościowych, że zostanie mamą. Zwróciła się do swojego nienarodzonego syna.

"Moje największe marzenie? Właśnie się spełnia. Drogi Synku, Ten niski, zmysłowy głos, który budzi Cię każdego ranka - to Twój Stary. A ten najpiękniejszy, telewizyjny szept to ja, Twoja Mama"- napisała uradowana dziennikarka.

"Pamiętajcie, jeśli ktoś by się pytał, jesteśmy miłą, normalną rodziną" - dodała, cytując Homera Simpsona.

Płyną gratulacje

Internauci zasypali Paulinę Drażbę gratulacjami i dobrymi życzeniami. Wśród komentarzy nie zabrakło także ciepłych słów od znanych koleżanek i kolegów z branży.

"Ale cudnie! Cieszę się bardzo" - napisała Monika Richardson. "Ależ to jest niesłychanie wspaniała wiadomość. Tak się cieszę. Wzrusz na maksa" - dodała Marta Manowska. "Gratulacje!" - skomentowała Karolina Pajączkowska.