Aleksandra Grysz już niebawem zostanie mamą. Ojcem jej dziecka jest Tomasz Tylicki, który wraz z Beatą Tadlą prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Przyszła mama również pracuje w tej redakcji i zajmuje się kącikiem show-biznesowym oraz przeprowadza wywiady z gwiazdami.

Reklama

Kilka miesięcy temu Aleksandra Grysz przekazała w sieci wiadomość o tym, że już niebawem zostanie mamą. Teraz postanowiła wraz z Tomaszem Tylickim zdradzić płeć dziecka. Zrobiła to publikując na swoim Instagramie wzruszające nagranie.

Ola Grysz urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Na filmiku widać jak Grysz i Tylicki wkładają kieliszki do białego tortu a gdy je z niego wyciągają pojawia się niebieska masa. To sugeruje, że Ola urodzi chłopca.

It’s a BOY. W urodziny mamusi dowiedzieliśmy się, że jesteś chłopczykiem. W urodziny tatusia chcemy podzielić się tym szczęściem ze światem. Kochamy Cię synku- napisała Grysz pod nagraniem.

W jednym z wywiadów prezenterka wyznała, że przed 30. urodzinami chciałaby zrealizować kilka swoich marzeń.

Po moich 18. urodzinach zapisałam na kartce listę marzeń, które chciałabym zrealizować przed 30-stką. Napisałam tam: "Rodzina, milion na koncie, własny dom". Pierwsze marzenie już w drodze, drugie przez lata straciło na wartości (chociaż w sumie do 30-stki jeszcze 2 lata, może się uda), a trzecie… właśnie zrealizowałam! - powiedziała.

Ola Grysz to nie jedyna celebrytka, która ostatnimi czasy ogłosiła, jaką płeć będzie miało jej dziecko. Podobną informacją podzieliła się Marina Łuczenko oraz Paulina Drażba.