Kilka miesięcy temu okazało się, że członkowie rodziny królewskiej walczą o swoje zdrowie. Najpierw pojawiła się informacja o tym że król Karol III jest po operacji podczas której wykryto u niego nowotwór. Potem okazało się, że Kate Middleton również przeszła zabieg i została poddana chemioterapii.

Reklama

Wydała nawet oświadczenie w formie nagrania, na którym wyjaśniła, co się z nią dzieje i podziękowała za słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Obydwoje nie pokazują się publicznie i przechodzą rekonwalescencję w zaciszu królewskich rezydencji.

Reklama

Tak księżna Kate wspiera króla Karola III

Okazuje się, że księżna Kate i król Karol III mogą na siebie liczyć. Obydwoje się wspierają a walka o zdrowie bardzo ich do siebie zbliżyła. Księżna, choć sama przechodzi trudne chwile, bardzo wspiera swojego teścia.

Ona po prostu koncentruje się na nim - mówi informator "In Touch".

Kate zawsze podnosi Karola na duchu, dając mu powody do patrzenia w przyszłość i oczekiwania na rzeczy, które jeszcze przed nimi - wyjaśnia.

Nie tylko choroba łączy Kate i króla Karola.

Kogo księżna Kate zaangażowała w opiekę nad królem?

Król i jego synowa mają pewien temat, który ich łączy. Nie od dziś wiadomo, że pasją teścia księżnej jest natura i wszystko, co ekologiczne.

On naprawdę interesuje się naturą, więc jeśli ona zobaczy jakąś rzecz albo miejsce, do którego mogą razem pójść, gdy uznają, że ​​czują się na siłach, dzieli się tym z nim - dowiadujemy się.

Równie zaangażowana, jak sama księżna Kate, w opiekę nad królem jest jej matka.

Zawsze mówi mamie, żeby przygotowała dodatkowe jedzenie i podrzucała je także Karolowi - ujawnia informator "In Touch".