Dwa miesiące temu księżna Kate opublikowała w sieci nagranie, na którym wyznała prawdę na temat swojej choroby. Okazało się, że zmaga się z nowotworem. Poddana została operacji oraz chemioterapii. Na razie nie pojawia się publicznie i przechodzi rekonwalescencję z dala od poddanych.

Reklama

Jak książę William radzi sobie z chorobą Kate?

Jej mąż, czyli książę William pojawił się ostatnio podczas otwarcia nowej placówki James's Place w Newcastle. Zapytany przez jedną z poddanych, jak miewa się Kate, odpowiedział, że wszyscy "mają się dobrze".

Zarówno media, jak i opinia publiczna wciąż zastanawiają się, jak książę William daje sobie radę z chorobą żony. Jak pisze magazyn "People" w rodzinie brytyjskiej panują "pozytywne wibracje" i "optymistyczny nastrój". William matrwać przy żonie i być dla niej ogromnym wsparciem. Jak donosi informator gazety ma być "dobrej myśli".

William dla dobra Kate i ich dzieci pozostaje dobrej myśli - mówi informator.

Wciąż nie wiadomo, kiedy księżna powróci do swoich obowiązków. William nie namawia jej do szybkiego powrotu i jest w tej sprawie bardzo wyrozumiały.

Na czyje wsparcie może liczyć książę William?

Zdaniem informatora "People" nie martwi się przyszłością. Skupia się na obecności obok żony i jest przekonany, że "Kate wyzdrowieje".

Kate wyzdrowieje, a William robi wszystko, co w jego mocy, by jej w tym pomóc, aby tak się stało - stwierdza informator.

Okazuje się, że książę może także liczyć na wsparcie ze strony rodziny Kate i króla Karola III. Miał znaleźć wspólny język z teściową po tym, jak wspólnie poszli do pubu w pobliżu Anmer Hall.

Możesz znieść bariery, gdy jest to twoja matka. [...] Podejrzewam, że bardzo się na nich wszystkich opiera - uważa informator "People".