Książę Harry przybywa do Wielkiej Brytanii z okazji 10. rocznicy Invictus Games. To jedna z ważniejszych corocznych inicjatyw rodziny królewskiej.

Nic więc dziwnego, że młodszy syn króla Karola III postanowił przylecieć ze Stanów Zjednoczonych. Od momentu, gdy pojawiła się wieść o tym, że Harry odwiedzi Wielką Brytanię, wielu zastanawia się, czy spotka się z ojcem.

Reklama

Czy książę Harry spotka się z królem Karolem III?

Książę postanowił rozwiać wątpliwości i poinformować o tym, jakie ma faktycznie plany. Właśnie wydano oświadczenie, z którego wynika, że nie zobaczy się z ojcem. Nie pozwalają na to grafiki obu.

Niestety nie będzie to możliwe ze względu na zapełniony harmonogram Jego Królewskiej Mości. Książę oczywiście rozumie dziennik zobowiązań swojego ojca i różne inne priorytety. Ma nadzieję, że wkrótce się z nim spotka - poinformował rzecznik księcia.

Czy Meghan Markle przybędzie do Wielkiej Brytanii?

Nie wiadomo też, czy wraz z Harrym przybędzie do Wielkiej Brytanii jego żona, czyli Meghan Markle. Podczas ostatniej wizyty księcia, ona została w Stanach Zjednoczonych. Czy tym razem postanowi mu towarzyszyć? Tego na razie nie wiadomo, ale z pogłosek, jakie pojawiają się w mediach wynika, że nie jest jej na rękę powrót a tym bardziej spotkanie z rodziną królewską.