Księżna Kate w styczniu przeszła operację brzucha. Potem na wiele tygodni zniknęła z życia publicznego. Dopiero pod koniec marca na zamieszczonym w sieci nagraniu opowiedziała o tym, że zmaga się z rakiem i została poddana chemioterapii.

Reklama

Od tamtej pory księżna nadal nie pojawia się w przestrzeni publicznej. Jej mąż był widziany z synem George'm na meczu ich ulubionej drużyny piłki nożnej oraz w pubie, gdzie wybrał się ze swoją teściową Carole Middleton.

Książę William nie radzi sobie z chorobą Kate

Jak donosi jeden z portali, choć książę William stara się nie zamartwiać, nie jest to dla niego takie proste. Podobno bardzo źle znosi chorobę żony.

Reklama

William jest w głębokim szoku z tego powodu. Wciąż próbuje sobie poradzić ze złością i bólem, które odczuwa z powodu bezwzględnej natury raka. To uruchomiło jego poprzedni traumatyczny epizod, kiedy zmarła jego mama - zdradził informator portalu New Idea.

Ma się zamartwiać także krytyką ze strony tych, którzy uważają, że popełnił ogromny błąd nie pojawiając się u boku żony na nagraniu, na którym informowała o swojej chorobie. Fakt jest jednak taki, że to księżna Kate podjęła decyzję o tym, że sama wystąpi przed kamerą. Jak donoszą media w ten sposób "chciała pokazać swoją siłę i ducha walki".