Na antenie TVN emitowany jest program "Czas na show. Drag Me Out". W tym show Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak, Tadeusz Mikołajczak, Kamil Szymczak, Marcin Łopucki oraz Dariusz Zdrójkowski próbują swoich sił w rolach drag queens. Ich starania nadzorują mentorki - zawodowi performerzy drag, którzy szkolą uczestników w sztuce spektakularnego makijażu, kreacji stroju scenicznego i skupiania na sobie uwagi publiczności. Występy ocenia jury w składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. Program prowadzi Mery Spolsky.

Reklama

Kuba Wojewódzki i Michał Szpak dyskutują o miłości

Jurorzy show pojawią się w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego, którego zapowiedź już można zobaczyć w sieci. Podczas nagrań między samozwańczym "królem TVN" a Michałem Szpakiem wywiązała się ciekawa dyskusja. Zaczęło się od tego, że dziennikarz zapytał piosenkarza o orientację seksualną.

Reklama

Naprawdę miłość nie ma płci? - zaczął Wojewódzki. Nie ma płci dla mnie. Absolutnie - odpowiedział mu stanowczo wokalista. Czyli panseksualizm...- kontynuował dziennikarz. Wtedy Michał Szpak wypalił: Ty mógłbyś np. być takim... Sugar daddy!

Czujesz, że ja jestem gejem? Postawmy sprawę jasno, Michał - spytał wprost Wojewódzki. Ja może powiem tak: Jak się popieści, to się... Wiadomo... - roześmiał się piosenkarz.