Gdy w TVP zmieniły się władze, doszło także do roszad personalnych w programach tej stacji. Z wizji zniknęli m.in. prowadzący "Pytanie na śniadanie". Wśród nich była m.in. Małgorzata Opczowska, Anna Popek, czy Małgorzata Tomaszewska a także Olek Sikora, czy Tomasz Kammel.

Reklama

Tomasz Wolny, który śniadaniówkę TVP prowadził w parze z Idą Nowakowską, tuż przed zwolnieniami wybał się w podróż dookoła świata. Zabrał na nią swoją żonę Agatę Tomaszewską-Wolną oraz trójkę dzieci.

Tomasz Wolny wybrał się w podróż dookoła świata

Przez 80 dni odwiedzili m.in. Australię, Nową Zelandię, czy Stany Zjednoczone.

Reklama

Tydzień temu Tomasz Wolny pierwszy raz od długiego czasu zameldował się w mediach społecznościowych informując swoich fanów, że wrócił.

Niemal 80 dni, ponad 70 tysięcy kilometrów, kilka stref czasowych, wszystkie pory roku, wuchta wspaniałych ludzi, przyjaciół i zwierzaków, poznanych smaków, sportów, tradycji! Przeżytych przygód wyliczyć i opisać nie sposób! (Choć być może kiedyś spróbujemy;) - napisał w poście zamieszczonym na Instagramie.

Przyznał w nim, że "też się trochę stęsknił". W najnowszym poście Tomasz Wolny stwierdził, że czytając komentarze internautów stwierdza, że "nawet powrót może być pięknym etapem podroży dookoła świata".

Co będzie robił Tomasz Wolny po zwolnieniu z TVP?

Do wyprawy wrócimy pewnie nie raz, podzielimy się przygodą, a chętnym chętnie podpowiemy co i jak, ale najpierw rozpakowujmy plecaki i nadrabiamy tę pokręconą rzeczywistość - stwierdził w swoim wpisie Tomasz Wolny.

Nawiązał także do pracy w TVP. Czy prezenter znowu pojawi się na wizji publicznego nadawcy?

Reklama

Nie takie jednak zakręty braliśmy z uśmiechem, więc nie zwalniamy tempa, a na pytania co dalej, odpowiadam: będzie dobrze! Poproszę tylko o chwilę cierpliwości. Bez odbioru - napisał.

Do wpisu dodał zdjęcie, na którym on i jego żona siedzą przytuleni i patrzą na Paso de los Caracoles w Andach.