Brytyjskie media kilku miesięcy żyją problemami zdrowotnymi członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Na nowotwór chorują król Karol III oraz księżna Kate. I o ile monarcha występuje publicznie, o tyle żona księcia Williama usunęła się z pola widzenia poddanych.

Reklama

Mnożą się niepotwierdzone doniesienia

Royalsi uparcie milczą i nie informują o tym, jak przebiega leczenie księżnej Kate. Za to brytyjskie tabloidy prześcigają się w coraz to nowych, ale oczywiście nie potwierdzonych oficjalnie przez nikogo relacjach o walce o zdrowie księżnej Kate.

Media rozpisują się o możliwych skutkach ubocznych chemioterapii, którą przechodzi księżna Kate. Dziennikarze spekulują, że mocno schudła i wypadają jej włosy. Wyliczają także, że może cierpieć na nudności i zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Tu warto zwrócić uwagę, że nikt nie wie, jaki rodzaj nowotworu wykryto u żony następcy brytyjskiego tronu.

Nowotwór wyniszcza księżną Kate?

Informator "National Enquirer" przekazał, co dzieje się w książęcej rodzinie. "Kate i William przechodzą przez piekło za murami pałacu" - poinformował dworzanin królewski wysokiego szczebla.

Osoba z liskiego otoczenia royalsów dodała także, że książęca para "dokłada wszelkich starań, aby ukryć chorobę przed trójką swoich dzieci". Nie jest to jednak ponoć łatwe, ponieważ nowotwór "wyniszcza" Kate.