Donald i Melania Trumpowie 7 lat wprowadzili się do Białego Domu. Donald Trump został bowiem prezydentem USA. Towarzyszył im syn, mały Barron. Dziś chłopiec ma już 18 lat i ukończył właśnie szkołę średnią.

Reklama

Rozdanie dyplomów w szkole Barrona Trumpa

Potomek 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych wraz ze swoimi rówieśnikami uczestniczył w uroczystości pożegnania absolwentów prywatnej Oxbridge Academy. Barron Trump jest wysoki, ma ponad 2 metry wzrostu. Dostojnie prezentował się w granatowej todze i charakterystycznym dla tego typu uroczystości birecie.

Barron Trump skończył właśnie szkołę średnią / East News / Lynne Sladky

Dumni rodzice

W licznym gronie bliskich obecnych na widowni można było wypatrzeć byłą głowę państwa w towarzystwie żony i teścia. Donald Trump nie posiadał się z radości i chętnie pozował do zdjęć. Na tę okazję założył granatowy garnitur i białą koszulę, którą ozdobił niebieskim krawatem. Melania postawiła na klasyczną elegancję i założyła białą sukienkę, na którą zarzuciła czarną marynarkę.

Nie wiadomo jeszcze, jakie studia wybierze Barron Trump. Teraz wraz z czworgiem przyrodniego będzie towarzyszyć ojcu podczas zaplanowanej na lipiec Narodowej Konwencji Partii Republikańskiej.