Daniel Martyniuk był bohaterem wielu skandali. Przez długi okres czasu sporo mówiło się w mediach o jego rozwodzie z Eweliną z Russocic. Wszystko za sprawą zachowanie Daniela, który zdecydował się publicznie atakować kobietę. Przypomnijmy, że chociażby w wywiadzie z "Super Expressem" nazwał swoją byłą żonę beztalenciem. Teraz Daniel Martyniuk jest mężem Faustyny.

Reklama

Daniel Martyniuk nieprzychylnie o pierwszej żonie

"Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku" - odpowiedział Daniel na pytanie, jaką żoną była Ewelina.

Reklama

Iskrzyło na linii Danuta Martyniuk i Ewelina

W przeszłości o Ewelinie również niepochlebnie wypowiadała się matka Daniela, Danuta. Przypomnijmy, że przed kamerami wyzywała swoją byłą synową od "zas*anej g*wniary". Padły również insynuacje, że Ewelinie zależało głównie na pieniądzach. Na szczęście topór wojenny między paniami został zakopany.

Danuta Martyniuk przeprasza

"Chciałabym przeprosić Eweliną i jej rodziców, za wszystko, co powiedziałam przed sądem. Nie powinnam dopuścić, żeby zawładnęły mną złe emocje. W nerwach wypowiedziałam zbyt wiele przykrych słów" - mówiła Danuta w rozmowie z "Super Expressem".

Jak dogadują się Zenon i Danuta Martyniukowie z wnuczką?

Okazuje się, że Zenon i jego żona Danuta świetnie odnajdują się w rolach dziadków i starannie wypełniają obowiązki względem wnuczki. "Król disco polo" postanowił ostatnio uciąć wszelkie medialne spekulacje i ujawnił, jak wyglądają ich relacje.

"Z Laurką mamy oczywiście kontakt cały czas. Spotykamy się różnie, bo albo my do niej jedziemy, albo ona odwiedza dziadków" - zdradził w rozmowie z "Faktem" Zenon Martyniuk.