Daniel Martyniuk i Faustyna Jamiołkowska kilka miesięcy zdecydowali się wziąć ślub na Bali. Ceremonia była utrzymywana w sekrecie. Nawet najbliżsi, w tym ojciec pana młodego, czyli Zenon Martyniuk i jego żona Danuta, nie wiedzieli nic o tym, że ich syn postanowił wziąć ślub.

Reklama

Okazuje się, że właśnie teraz, w miniony weekend para postanowiła zorganizować wesele w Polsce. Odbyło się ono w rodzinnych stronach Faustyny a dokładnie w zajeździe niedaleko Sierpca.

W wynajętej tam sali może bawić się nawet 300 osób, więc zapewne tylu gości pojawiło się na weselu. Prezentem dla gości były świece o zapachu moreli, które miały symbolizować balijski ślub Faustyny i Daniela.

Co na weselu syna zaśpiewał Zenek Martyniuk?

Nie to jednak było najprawdopodobniej największą atrakcją wieczoru. Ojciec pana młodego, czyli Zenek Martyniuk postanowił zaśpiewać podczas wesela syna. Nie zabrakło takich hitów jak "Życie to są chwile", "Przekorny los" czy "W sercu mi graj".

Z informacji, jakie podaje portal ShowNews.pl już po południu Zenek i Danuta pojawili się pod domem panny młodej. Sala, w której odbyło się wesele, udekorowana była w barwach srebrno-czerwonych. Goście mogli raczyć swoje podniebienia różnego rodzaju wędlinami, rybami a na słodkim stole nie zabrakło fontanny z czekoladą, gofrów i owoców.

To drugie wesele Daniela Martyniuka. Jego pierwszą żoną była Ewelina Golczyńska. Owocem ich związku jest córka Laura. Po rozwodzie to właśnie z Faustyną młody Martyniuk postanowił ułożyć sobie życie.