Pedro Pascal jest zdecydowanie na fali. Wystąpił też m.in. w "Narcos" i "Grze o tron". Niebawem pojawi się też w długo wyczekiwanej kontynuacji filmu "Gladiator". Dołączył też do obsady najnowszej produkcji z serii "Fantastyczna czwórka" - w 2025 roku zadebiutuje na ekranie jako Mr Fantastic. Pedro Pascal nie ukrywa, że zapamiętywanie tekstu do tak wielu produkcji jest wielkim wyzwaniem. Aktor opowiedział w wywiadzie, że znalazł pewną ''psychotyczną'' metodę, dzięki której lepiej zapamiętuje kwestie. O co chodzi?

Reklama

Już 25 lutego przekonamy się, czy Pedro Pascal dostanie nagrodę SAG za główną rolę dramatyczną w serialu "The Last of Us". Przed ceremonią ukazał się wywiad z aktorem na kanale SAG-AFTRA Foundation na YouTubie. Pedro Pascal wziął w nim udział wraz z Billym Crudupem, Matthew Macfadyenem i Kieranem Culkinem.

Reklama

Pedro Pascal postanowił podzielić się ze swoimi znajomymi z branży pewną metodą, dzięki której skutecznie uczy się swoich kwestii. Okazuje się, że aktor zapamiętuje tak zwaną ''psychopatyczną'' pierwszą literę każdego słowa.

"Szalona" i "psychopatyczna" metoda Pedro Pascala

Jak tłumaczył, w każdym słowie w tekście jest ta "psychopatyczna" pierwsza litera". Zaznacza ją więc. Pokazał kartki, na których widniały dość osobliwe rysunki.

Pedro Pascal przyznał sam, że jego strategia nauki jest nieco "szalona". Wyjaśnił, że każda pierwsza litera słowa, które ma wypowiedzieć, znajduje się w kolumnie, którą należy czytać od góry do dołu.

Koledzy aktorzy, którzy razem z nim udzielali wywiadu, wyglądali na zaszokowanych. Pedro Pacal twierdził z mocą, że jego metoda jest bardzo skuteczna i odkąd ją stosuje, nie zdarzyło mu się zapomnieć nigdy tekstu.