Ida Nowakowska często wypowiada się na temat swojej wiary. Podobnie jest teraz, gdy nadchodzi Boże Narodzenie. Chętnie opowiada o tym, jak spędzi ten czas.
Ida Nowakowska krytycznie o celebrowaniu świąt przez osoby niewierzące
W jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o to, co myśli o świętowaniu Bożego Narodzenia przez osoby niewierzące. W rozmowie z "Super Expressem" wypowiedziała się w tej kwestii bardzo krytycznie.
Dla mnie te święta bez tej najważniejszej części, czyli wiary, i celebracji przyjścia na świat Jezusa Chrystusa nie miałyby sensu, bo byłyby to zwykle spotkania rodzinne, a takie możemy mieć zawsze. Więc zachęcam do tego po prostu, bo mogą wtedy wejść w taki świat naprawdę niesamowity - stwierdziła.
Do tego zachęca Ida Nowakowska
Nie omieszkała zachęcić do otworzenia serc na, jej zdaniem, najważniejszy element świąt. Wszystkich zachęcam, żeby poznali historię Bożego Narodzenia i się w nią wciągnęli. Myślę, że wtedy zupełnie inaczej będą przeżywać te święta. Zachęcam do tego naprawdę, bo to jest coś przepięknego - powiedziała.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.