Agnieszka i Kuba Wesołowscy jakiś czas temu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz maluch pojawił się na świecie. Post o tym, że chłopiec jest już na świecie zamieściła dumna mama.
Kuba i Agnieszka Wesołowscy zostali rodzicami. Tak na imię ma ich syn
Synku, witaj na świecie! Czekaliśmy na Ciebie zbyt długo. Drodzy państwo, oto Feliks Wesołowski - napisała.
Chłopiec otrzymał dosyć oryginalne imię. We wpisie nie obyło się bez podziękowań. Była modelka i dziennikarka podziękowała swojej "kochanej położnej Ani", która wraz z Kubą i Agnieszką już drugi raz witała na świecie ich dziecko.
Aniu, gdyby nie ty, ten poród nie byłby tak magiczny, łatwy i (o dziwo) przyjemny. Kiedyś z chęcią opowiem Wam więcej o tej wspaniałej kobiecie, bo jest to istny Anioł - czytamy.
Komu podziękowała Agnieszka Wesołowska?
Agnieszka Wesołowska podziękowała również personelowi Szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie i zaznaczyła, że "to miejsce jak z innej planety".
Podejście personelu: od położnych, pielęgniarek poprzez lekarzy do pań salowych, to jest inny świat! Przysięgam! Istna perełka polskiej służby zdrowia. Do tego warunki bardziej zbliżone do hotelu w szpanerskim kurorcie niż szpitala - napisała.
Wy wszyscy sprawiliście, że ten dzień był drugim najpiękniejszym dniem w naszych życiach. Ogromnie dziękujemy! - dodała.
Agnieszka i Kuba mają już córkę Różę.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.