Julia Wieniawa to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Artystka spełnia się nie tylko jako aktorka, ale próbuje swoich sił z powodzeniem również na scenie muzycznej. Jest do tego bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Reklama

Julia Wieniawa pokazała swoje "biuro"

Właśnie pochwaliła się w nich metamorfozą jednego z pomieszczeń w swoim mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. W do tej pory niezagospodarowanym kawałku dwupoziomowego apartamentu młodej celebrytki powstało jej nowe "biuro". Ustawiona w nim została wygodna kanapa oraz pianino. A na ścianie zawisły okładki czasopism z Julią Wieniawą w roli głównej.

W opisie pod nagraniem artystka wyraziła swój zachwyt tym, jak pokój został przerobiony. Podziękowała za pomoc projektantce i zapytała fanów o opinię.

Internauta skrytykował Julię Wieniawę. Tak mu odpowiedziała

Moje małe domowe miejsce pracy gotowe.Wszystko dzięki Marii Piotrowskiej, która pomogła mi posegregować, oddać lub wywalić zbędne rzeczy i z nieużywanego pokoju "technicznego" stworzyć kącik muzyczno-biurowo-pamiątkowy. A moja kolekcja okładek wreszcie wyszła z dna szafy i znalazła swoje miejsce na ścianie. Jak Wam się podoba? - zapytała Julia Wieniawa.

Fani przeważnie zostawiali pozytywne komentarze. Wśród nich znalazł się jednak jeden, który postanowił skrytykować celebrytkę. Samouwielbienie level 1000... ach ta próżność stworzona przez media - stwierdził. Julia nie odpowiedziała, ale w jej obronie postanowił stanąć inny internauta.

Pani Julia nie wie co to próżność - napisał.W tym momencie odpisała już adresatka złośliwości.

Reklama

Pokój dumy i próżności. And I f*****g love it - stwierdziła.