Michał Kassin podbił serca widzów "Tańca z gwiazdami". 27-latek stworzył w programie porywający duet z Roksaną Węgiel. Dotarli do finału. W jednym z odcinków zarówno Roxie, jak i Michał mówili przed kamerami, że są zakochani. Kilka dni temu tancerz postanowił przedstawić w sieci swojego partnera, którym jest tancerz i choreograf Jakub Pursa.

Reklama

Coming out tancerza z "Tańca z gwiazdami"

"Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę. Prawda i zgodność ze sobą to najpiękniejsze, co można osiągnąć" - napisał na Instagramie Michał Kassin i pokazał zmontowany filmik, na którym jest z Jakubem Pursą.

"Przed wstawieniem filmiku z moim partnerem bałem się reakcji innych, bo choć najbliższe mi osoby wiedziały o mojej orientacji i nawet znały Jakuba, to spora część znajomych i dalszej rodziny nie wiedziała" - powiedział Plejadzie Michał Kassin.

Michał Kassin jest szczęśliwy, bo odważył się na szczerość

"Okazało się jednak, że dostaje więcej wsparcia i gratulacji odwagi bycia sobą, niż hejtu, więc jestem przeszczęśliwy, że to zrobiłem. Nawet jeśli byłoby odwrotnie, to absolutnie nie cofnąłbym swojej publikacji" – wyjaśnił tancerz.

"Czuję się teraz w 100 proc. wolny. Chcę żyć pełnią życia i kochać pełnią siebie, teraz nie muszę się już kontrolować i całkowicie mogę wrażać to, co czuję w każdym obszarze swojego życia" - dodał Michał Kassin.