Majówka to idealny czas na odpoczynek. Ruch zwalnia, miasta pustoszeją. Kto może jedzie tam, gdzie można zrelaksować się na łonie natury. Są tacy, którzy wybierają zagraniczne wojaże i tacy, którzy wolą spędzić początek mają w polskich stronach. Kto pozostał w kraju, a kto wybrał zagraniczny wyjazd?

Reklama

Maciej Orłoś i jego ukochana Paulina Koziejowska wybrali się do słonecznej Grecji. Stamtąd ślą pozdrowienia. Zwiedzają m.in. starożytne zabytki.

Krzysztof Ibisz i jego żona, Joanna wraz z synkiem ładują akumulatory w Polsce. "My chillujemy u przyjaciół - Kamila Szczawińska - w pięknej Wielkopolsce. Miłego długiego weekendu i do zobaczenia podczas finału" - napisał prezenter. Nawiązał do zbliżającego się finału show "Taniec z gwiazdami".

Monika Olejnik została w Warszawie. Pokazała się w zwiewnej, letniej sukience na pl. Zbawiciela w Warszawie. Dziennikarka w długi weekend obejrzała włoski film pt. "Jutro będzie nasze", który bardzo poleca.

Beata Ścibakówna na majówkę wybrała się do Portugalii. Pogoda jej tam jednak nie rozpieszcza. Widać, że jest wietrznie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pojechali wypocząć do Turcji. Cieszą się tam słońcem.

Izabela Janachowska też nie została w Polsce. Pojechała zrelaksować się z Turcji. Zdjecia z wyjazdu opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Agnieszka Dygant na majówkę pojechała do Włoch. Zwiedza Rzym, gdzie m.in. zajada się pysznymi lodami.