W czwartek Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie oświadczenie. Poinformowała, że rezygnuje z udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Celebrytka wyjaśniła, że tę decyzję podjęła ze względu na problemy zdrowotne, w tym złamane żebro.

Marcin Hekiel o zdrowiu Dagmary Kaźmierskiej

Głos w tej sprawie postanowił zabrać Marcin Hakiel. Partner Kaźmierskiej zorganizował specjalną transmisję na żywo, podczas której skomentował odejście Dagmary. Tancerz z wyrozumiałością zaakceptował decyzję celebrytki, podkreślając, że zrobiła to z ważnego powodu, jakim jest jej zdrowie.

Reklama

Nasza wspaniała "królowa" zrezygnowała ze względów zdrowotnych. Zdrowie jest najważniejsze, więc wszyscy trzymamy kciuki, żeby było jak najlepiej z tym zdrowiem. Ja chciałem od siebie dodać, że bardzo dziękuję Dagmarze za ten wspólny czas, bo to jednak było 2,5 miesiąca wspólnych prób, a nawet więcej - powiedział tancerz na Instagramie.

Marcin Hakiel: "Dagmara, to był super czas"

Marcin Hakiel podsumował ich dotychczasową współpracę i powiedział szereg komplementów Dagmarze Kaźmierskiej. Jak zaznaczył, liczne ograniczenia nie powstrzymały Kaźmierskiej przed dostarczeniem widzom rozrywki. Marcin zaznaczył, że dla niego "królowa życia" jest zwyciężczynią.

Osobiście chciałem powiedzieć, że dla mnie Dagmara jest zwyciężczynią, bo pomimo wszystkich swoich ograniczeń, których naprawdę było dużo [...] udało nam się kilka choreografii zrobić. Oczywiście, dzięki państwu, widzom, przechodziliśmy z odcinka na odcinek. Świetna przygoda i naprawdę Dagmaro, to był super czas i dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu - dodał.