W ostatnim, 7. odcinku show pożegnaliśmy się z parą numer 3 Krzysztofem Szczepaniakiem i Sarą Janicką. Jednak po rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej, produkcja "Tańca z gwiazdami" poinformowała o wielkim powrocie pary numer 3. W regulaminie programu widnieje zapis, że jeżeli ktoś zrezygnuje z udziału w "Tańcu z gwiazdami", może wrócić uczestnik, który odpadł w ostatnim odcinku.

Reklama

Pierwsza tura występów w ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami"

Reklama

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Roksana Węgiel i Michał Kassin i zatańczyli rumbę.

Jak ich występ ocenili jurorzy? Jestem pod wrażeniem twojego talentu od początku (...) dla mnie jesteś tanecznym kameleonem - powiedział Rafał Maserak Roksanie. Za ten taniec para dostała 40 punktów. Tu bym nic nie dodała, nic nie odjęła, nic nie zmieniła, to jest dzieło ukończone - zachwycała się Iwona Pavlović.

Druga para, która wyszła na parkiet, to byli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy również zatańczyli rumbę. Ja przyznaję Krzysztof, gdybym nie wiedziała, że miałeś dwa dni, to bym nie widziała - stwierdziła Iwona Pavlović. Za tę rumbę dostali 35 punktów.

Maciej Musiał i Daria Syta w pierwszej turze zatańczyli fokstrota. To było bardzo amerykańskie, Wasze stylizacje i historia przejdą do historii - powiedziała Ewa Kasprzyk. W sumie dostali 35 punktów.

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke zatańczyli z kolei taniec współczesny. Iwona Pavlović stwierdziła, że się wzruszyła, bo to było "przecudowne". Noty jurorskie były wysokie, para dostała 40 punktów.

Jako ostatnia w pierwszej turze występów zaprezentowała się para Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk. I znowu były jurorskie zachwyty i najwyższe noty - w sumie 40 punktów.

Wyjątkowe tercety na parkiecie "Tańca z gwiazdami"

Druga tura występów w ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowa. W drugiej turze występów uczestnicy i uczestniczki zatańczyli ze swoimi bliskimi.

Roksana Węgiel, Michał Kassin i Kevin Mglej zaprezentowali tango. Jurorom się podobało, a Kevin Mglej pokazał umiejętności akrobatyczne. To trio dostało od sędziów 40 punktów.

Następnie walca angielskiego zatańczyli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka oraz partnerka aktora, Aleksandra Rutkowska.

Aleksandro, bardzo się cieszę, że ty zatańczyłaś - bo w tym programie zdarzyły się gwiazdy, które przez tydzień się nie nauczyły tyle, ile Ty. Kochana, I love you - to było piękne, delikatne, cudowne - przyznała Iwona Pavlović. Ten tercet taneczny dostał 40 punktów.

Maciej Musiał i Daria Syta do wspólnego tańca zaprosili mamę aktora i zaprezentowali jive'a.

To jest naprawdę wzruszające i jestem pełna podziwu dla pani, że ma pani takiego syna i synowi, że ma taką mamę - zachwycała się Ewa Kasprzyk. I znowu jurorzy dali za ten taniec 40 punktów.

Anita Sokołowska zaprosiła na parkiet swojego brata, Leszka. Razem z Jackiem Jeschke zatańczyli walca wiedeńskiego. Jurorzy dali im 38 punktów.

Potem na parkiet wyszli Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, razem z przyjaciółką, Kasią, oraz z Michałem Danilczukiem. Jurorzy przyznali im 40 punktów.

Kto odpadł z "Tańca z gwiazdami"?

Ostateczną decyzję o tym, kto przechodzi do kolejnego odcinka "Tańca z gwiazdami", a kto musi pożegnać się z marzeniami o Kryształowej Kuli podejmują widzowie programu głosując SMS-ami.

Tym razem najmniej punktów w sumie zgromadzili Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka i to oni odpadli z "Tańca z gwiazdami".

Ta para po raz drugi odpadła z "Tańca z gwiazdami". Pierwszy raz zdarzyło się to tydzień temu. Potem z programu zrezygnowała Dagmara Kaźmierska i wrócili. Mieli jednak tylko dwa dni na przygotowanie choreografii.