W połowie 2022 roku media obiegła informacja, że Maria Dębska i Marcin Bosak rozwodzą się. Było to o tyle zaskakujące, że aktorska para była małżeństwem zaledwie od 2020 roku.

Przed ślubem z Dębską Marcin Bosak był związany z Moniką Pikułą, także aktorką. Spędzili razem 12 lat i doczekali się dwójki synów. Kiedy Bosak zakochał się w Marii Dębskiej, odszedł od partnerki. Jego nowe szczęście nie trwało jednak długo.

Reklama
Marcin Bosak potwierdził, że rudowłosa piękność jest jego partnerką. / AKPA

Marcin Bosak oficjalnie potwierdza

Reklama

W ostatnim czasie sporo mówiło się, że Maria Dębska spotyka się z Dawidem Podsiadło. Oficjalnie nie zostało to potwierdzone. Za to Marcin Bosak jest zakochany. Pokazał się ze swoją partnerką na oficjalnej imprezie. Pozowali na ściance podczas premiery serialu "Rojst Millenium".

Maria Dębska i Marcin Bosak w 2020 r. / AKPA

W rozmowie z reporterką Pudelka Marcin Bosak potwierdził, że rudowłosa piękność to jego nowa partnerka. Para chętnie pozowała do zdjęć. Marcin Bosak wystąpił w srebrzystoszarym garniturze i czarnym golfie, a jego ukochana we wzorzystej, krótkiej kreacji w kolorze musztardowym oraz w sznurowanych czarnych trzewikach.