Artur Baranowski stał się gwiazdą sieci, gdy w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zdobył rekordową liczbę punktów i odpowiedział na wszystkie finałowe pytania. Mężczyzna ma 28 lat i jest ekonomistą. Odpowiedzi na 40 pytań dały mu 803 punkty.

Reklama

Rekordzista "Jeden z dziesięciu" wraca do TVP

Po zwycięstwie w jednym z odcinków, Artur Baranowski miał pojawić się w finale sezonu. Wszyscy liczyli na powtórkę tego, czego dokonał wcześniej. Niestety rekordzista nie dotarł na nagranie i stracił szansę wygrania 50 tysięcy złotych i wzbudzenia podziwu wśród widzów.

TVP zadeklarowała wówczas, że będzie mógł wziąć udział w innych teleturniejach stacji. Tak też się stanie. Zdradził to nowy prowadzący program "Va Banque", czyli Radosław Kotarski.

Kiedy emisja "Va Banque" z udziałem Artura Baranowskiego?

Mam już plan na niego. Nie chcę mu dokładać ciśnienia. Będę się starał z niego zdjąć to ciśnienie. Nie będzie na zasadzie: "pan Artur, taki geniusz w "Jednym z dziesięciu", zobaczymy, jak sobie poradzi tutaj". Nie. Spokojnie, luzik, bawimy się - zdradził nowy prowadzący.

Kiedy Artur Baranowski pojawi się na wizji? Okazuje się, że odcinek z jego udziałem wyemitowany zostanie 3 kwietnia o godz. 18:10. Czy i tym razem uda mu się pobić rekord programu?