Jako pierwsi z grupy nowych prezenterów "Pytania na śniadanie" zadebiutowali Joanna Górska i Robert Stockinger, potem do obsady show dołączyli kolejno Klaudia Carlos i Robert El Gendy oraz Katarzyna Dowbor z Filipem Antonowiczem, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyn Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Reklama

Po Wielkanocy widzowie zobaczą nową oprawę graficzną „Pytania na śniadanie”, a w późniejszym czasie program będzie nadawany z innego studia niż dotychczas.

W programie “Pytanie śniadanie” TVP2 pojawiło się ostatnio kilka nowych cykli, takich jak “Ekologicznie” czy “Czas na zwierza”. Ale to nie koniec zmian. "Będziemy też w ciągu roku częściej wychodzić ze studia. Nie chcemy, żeby program to były tylko rozmowy na kanapach" - ujawniła portalowi Wirtualnemedia.pl Kinga Dobrzyńska, szefowa programu.

Gwiazda serialu "Rojst" w ekipie "Pytania na śniadanie"

W rozmowie z Wirtualnymi Mediami szefowa śniadaniówki ujawniła także inne plany dotyczące zatrudnienia znanej osoby. – Planujemy, aby w „Pytaniu na śniadanie” ze wzruszającymi reportażami dołączyła znana i lubiana, mało udzielająca się w mediach, aktorka – powiedziała Kinga Dobrzyńska

.

Plotek ustalił, która aktorka zasili ekipę „Pytania na Śniadanie”. Według informatora portalu będzie to Magdalena Różczka. Szefowa śniadaniówki liczy, że taka gwiazda przyciągnie więcej widzów. "Dopinane są ostatnie szczegóły tej współpracy. To twarda negocjatorka i też zajęta aktorka, więc ściągnąć ją nie było łatwo" – przekazał informator Plotka.

Magdalena Różczka znana jest znana m.in. z „Listów do M.” czy serialu Netfliksa „Rojst. Millenium” jeszcze ustala szczegóły współpracy z „Pytaniem na Śniadanie”.