W TVP pojawił się nowy program. To "Muzyka na dobry wieczór", która zadebiutowała w Dzień Kobiet.
Pierwszą gwiazdą, która wystąpiła w tym show była Kayah. Piosenkarka zaśpiewała swoje największe przeboje takie jak "Supermenka", "Testosteron", czy "Na językach". Kayah nie kryła wzruszenia i emocji związanych z tym, że po tak długim czasie pojawiła się w TVP.
Kayah pierwszy raz od ośmiu lat w TVP
W programie "Muzyka na dobry wieczór" wystąpiła w połyskującej, srebrnej kreacji ozdobione wiszącymi cekinami i odsłaniającej jej zgrabne nogi. Zaczęła od piosenki. "JakaJaKayah" nagranej w 2000 roku.
Po ośmiu latach wasza Supermenka is back! Tęskniłam za wami - powiedziała do widzów.
Kayah apeluje podczas koncertu w TVP. Co powiedziała?
Po tym jak zaśpiewała "Supermenkę" kolejny raz zwróciła się do publiczności.
Mówię to na każdym koncercie, ale w TVP dawno tego nie mówiłam, więc będę się powtarzać. Jak kogoś pokażę palcem, to nie dlatego, że go oskarżam, tylko dlatego, że jest przystojniakiem - zażartowała. Po czym zaśpiewała piosenkę "Testosteron".
Nie obyło się bez ważnego apelu.
Jeżeli chcecie zmian na świecie, to zaczynajcie od siebie. Jeżeli chcecie pokoju, to znajdźcie go w sobie - powiedziała Kayah.
Gdy śpiewała piosenkę "Za późno" stwierdziła, że choć jest to utwór o relacjach damsko-męskich, od pewnego czasu śpiewa go myśląc o Polsce.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.