19-letnia Roksana Węgiel i 27-letni producent muzyczny Kevin Mglej są już po ślubie cywilnym. Planują jednak jeszcze ślub kościelny, który - jak podkreśla piosenkarka - jest dla nich bardzo ważny.

Zakochani poinformowali o łączącym ich uczuciu 11 stycznia 2023 roku, w dniu 18. urodzin Roxie. Artystka wydała wówczas singiel "Ciche szepty", w teledysku do którego wystąpił właśnie Kevin Mglej.

Kevin Mglej był w przeszłości związany z aktorką Malwiną Dubowską, z którą w styczniu 2020 doczekał się syna Williama.

Reklama

Zabawa w Hiszpanii

Roksana Węgiel pochwaliła się w mediach społecznościowych fotografiami z wieczoru panieńskiego, który spędziła w słonecznej Hiszpanii wraz z przyjaciółkami. Najpierw pochwaliła się zdjęciem w czerwonej sukience, a następnie pojawiła się w białej.

"Najpiękniejsza na świecie. Ideał. Kocham" - napisał Kevin Mglej na relacji ze zdjęciem ukochanej w ognistej kreacji. Roksana nie pozostała dłużna. "Najukochańszy! Kocham najmocniej!" - odpisała, udostępniając jego relację.

Na InstaStories Roksany Węgiel widać, że doskonale bawiła się w towarzystwie trzech przyjaciółek. Dziewczyny spędziły miło czas na wynajętym jachcie.