Małgorzata Tomaszewska niedawno urodziła córkę. O ojcu dziewczynki wiadomo niewiele, ponieważ prezenterka postanowiła nie dzielić się publicznie swoimi prywatnymi sprawami. Zamieszcza czasem jednak zdjęcia, na których pokazuje siebie i swoje dzieci. Małgorzata Tomaszewska jest mamą chłopca, który ma na imię Enzo oraz córeczkę Laurę.

Reklama

Mała Laura przyszła na świat w lutym br. Niektórzy spekulowali, że ojcem dziecka jest jej telewizyjny partner, czyli Olek Sikora. Obydwoje zdementowali te plotki.

Były zaręczyny

Małgorzata Tomaszewska ukrywa tożsamość swojego partnera, który jest ojcem Laury. "Taka jestem tajemnicza. Udało się to ukryć przez ładnych kilka lat i mam nadzieję, że będzie jak najwięcej tych prywatnych spraw udawało nadal ukrywać. Ja nie lubię się dzielić życiem prywatnym" - powiedziała jakiś czas temu Plejadzie.

Kilka dni temu Małgorzata Tomaszewska pokazała w sieci pierścionek. W ten sposób poinformowała fanów, że się zaręczyła. Pod postem pojawił się emotikon w postaci czerwonego serduszka.

"Czas na gratulacje! Wszystkiego najlepszego"; "Gratulacje Pani Małgosiu"; "Wow, gratulacje, piękny pierścionek" - pisali internauci.

Jak ma na imię ukochany Małgorzaty Tomaszewskiej?

23 czerwca to Dzień Ojca. Z tej okazji Małgorzata Tomaszewska pokazała na InstaStories zdjęcie, na którym jest jej partner i maleńka córeczka. Prezenterka nie pokazała twarzy ukochanego, ale uwagę zwracają koszulki z identycznym wzorem, w które ubrani są dziewczynka i jej tata. "Nasz pierwszy Dzień Ojca. Razem Laurka i Robert 2024" - czytamy.