Katarzyna Zdanowicz przez wiele lat pracowała w TVN24. Teraz jest jedną z prowadzących "Wydarzenia" w Polsacie. Ogłosiła właśnie ważną decyzję, która dotyczy jej życia prywatnego.

Czas na zmiany

Dziennikarka ponad 10 lat temu wyszła za mąż za Marcina Zdanowicza, który jest dyrektorem Pionu Realizacji Telewizji w Polsacie. Jak się okazuje, para, która w 2011 r. powitała na świecie syna Maksymiliana, zdecydowała się na rozstanie.

Reklama

Na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Zdanowicz zamieściła post, w którym poinformowała o zakończeniu długoletniego małżeństwa. Jak zapewniła, decyzja była trudna i zanim ona oraz jej mąż ją podjęli, długo się na tym zastanawiali.

Zmiany w życiu prywatnym Katarzyny Zdanowicz przyszły niedługo po tym, jak podjęła nowe wyzwania zawodowe. Po wielu latach pracy w redakcji TVN24, dziennikarka zdecydowała się na przejście do Polsatu.

Osobiste wyznanie

"Nigdy nie dzielę się osobistymi sprawami, ale ponieważ zaczynają pojawiać się różne informacje, więc chciałabym uciąć wszelkie nieprawdziwe treści, przekoloryzowane... Zakończyliśmy z moim mężem nasze długoletnie małżeństwo" - napisała dziennikarka.

"To była trudna decyzja, rodziła się długi czas. Ale dzięki temu każdy z nas miał szansę na poukładania swoich emocji… Nasze rozstanie jest w pełnej zgodzie i szacunku i przyjaźni ze względu na spędzone lata. Przyszedł czas, że każdy poszedł w swoją stronę" - stwierdziła Katarzyna Zdanowicz.

Pod postem pojawiły się słowa wsparcia od internautów i koleżanek z branży, w tym od Hanny Lis, która napisała: "Trzymaj się, Kasiu".