Dorota Szelągowska jest specjalistką od urządzania wnętrz. Prowadzi programy telewizyjne z tym związane. Niedawno widzieliśmy ją także w show "MasterChef Nastolatki". W mediach społecznościowych od czasu do czasu Dorota Szelągowska dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia prywatnego. Niedawno np. zdradziła, że jej serce jest już zajęte i układa sobie życie z tajemniczym Wojtkiem. Mężczyzna znalazł się w gronie osób, którym Szelągowska podziękowała za zdopingowanie jej do zdania egzaminu na prawo jazdy.

Reklama

Dorota Szelągowska zaczyna nowy etap w życiu

W nowym poście w mediach społecznościowych Dorota Szelągowska podzieliła się swoją wielką radością. Pokazała nagranie, na którym widać, jak siedzi za kierownicą auta. W opisie wszystko wyjaśniła.

Dorota Szelągowska zdała egzamin

"Stało się! 26 lat po zrobieniu pierwszego kursu, zdałam egzamin na prawo jazdy! Piekło zamarzło - jak stwierdziła jedna z moich przyjaciółek. Nie macie pojęcia, ile "podwózkowych" długów wdzięczności sobie narobiłam przez te wszystkie lata! Właściwie to teraz powinnam zacząć robić w transporcie, żeby je wszystkie spłacić" - napisała Dorota Szelągowska.

Nerwy przed egzaminem

Zdradziła przy tym, że przed egzaminem bardzo się denerwowała, wręcz myślała, że "umrze z nerwów". "Taki stres to już nie na moje lata. Jednak człowiek się odzwyczaja. Ale oto jestem, z prawem jazdy, czterdziestką czwórką na karku i mega radochą. Da się!" - zaznaczyła.

Lista podziękowań

W dalszej części wymieniła osoby, które dodawały jej otuchy podczas starań o prawo zdanie. Wśród nich są siostra Doroty Szelągowskiej, instruktorzy nauki jazdy, a także jej partner, Wojtek, "przy którym wszystko jest łatwiejsze".