Dorota Szelągowska nie może narzekać na brak pracy. Swoją karierę zaczynała jako nastolatka w programie "Rower Błażeja" emitowanym w TVP. Od kilku sezonów pojawia się jako prowadząca format "Totalne remonty Szelągowskiej" w stacji TVN.

Reklama

Już niebawem celebrytka pojawi się w roli jurorki w programie "Masterchef Nastolatki". Poza tym prowadzi także własne biuro projektowe. W wielu wywiadach Dorota Szelągowska mówiła, że praca w telewizji pozwoliła jej na m.in. na zakup przestronnego mieszkania w kamienicy czy nieruchomości w Hiszpanii.

Dorota Szelągowska o rosnącej inflacji: Jestem przerażona

W jednej z najnowszych rozmów Dorota Szelągowska powiedziała, ile jej zdaniem trzeba zarabiać, by godnie żyć. Przyznała, że sama jest przerażona inflacją i tym, jak rosną ceny.

Reklama

A przecież jestem osobą, która zarabia dużo pieniędzy i jeżeli ja, mająca sporo pieniędzy, jestem przerażona, to co dopiero ludzie, których tych pieniędzy nie zarabiają - stwierdziła w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Ile trzeba zarabiać, by przeżyć godnie? Dorota Szelągowska podała konkretną kwotę

W tej chwili, żeby żyć normalnie w Warszawie, trzeba zarabiać powyżej 10 tys. złotych. Taka jest prawda. Jeżeli ja idę na drobne zakupy i kupuję jakieś drobne rzeczy i płacę powyżej 100 złotych, to jest jakaś chora sytuacja - powiedziała.

Ale w dziwny sposób jednak ludzi stać na remonty i mówię to na podstawie swojego biura projektowego - dodała.