Julia Wieniawa we Wrocławiu wystąpiła na scenie Teatru Muzycznego Capitol. Spektakl „Człowiek z papieru. Antyopera na kredyt” uświetnił galę otwarcie 44. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. 25-latka już jakiś czas temu zapowiadała udział w przedstawieniu, w którym występuje też m.in. Ralph Kaminski.

Reklama

Julia Wieniawa już od lat należy do grona najbardziej zapracowanych celebrytek w kraju. Śpiewa, gra w teatrze i w filmie, jest jurorką w "Mam Talent". Niestety życie czasem robi niespodzianki. Julia właśnie się o tym przekonała. Nabawiła się kontuzji.

Wypadek Julii Wieniawy

Julia Wieniawa relacjonowała próby do wrocławskiego spektaklu. Udało się doskonale, ale gdy wracała do hotelu, miała wypadek.

"Było wszystko. Było latanie nad sceną, śpiewanie, choreografie... I bęc... Skręciłam kostkę, wracając z teatru do hotelu, na chodniku, w płaskich butach. Zabawne? Zabawne" - napisała na Instagramie.

Julia Wieniawa pojawiła się w teatrze na wózku. / Instagram

Mimo kontuzji następnego dnia Julia Wieniawa zameldowała się na scenie, bo grała z ekipą kolejne spektakle. Za kulisami pojawiła się więc na wózku, a częścią przygotowań stało się "ozdobienie" kontuzjowanej kończyny. Nie obyło się bez worka z lodem.

"Idziemy na scenę. O, jeszcze siniaków się nabawiłam" - relacjonowała. "Cóż. Jedziemy z tym"- dodała. Julia Wieniawa pojawiła się na scenie zgodnie z planem, ale na wózku.