69-letni Edward Miszczak i 34-letnia aktorka Anna Cieślak są jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Swój związek długo ukrywali przed mediami. Cenią sobie spokój oraz prywatność.

Historia miłości Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Zaręczyny odbyły się w Paryżu. Obecny dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak i młodsza od niego o 25 lat aktorka Anna Cieślak stanęli na ślubnym kobiercu 21 sierpnia 2021 r. Na trzymaną w tajemnicy imprezę w Krakowie przybyły największe gwiazdy telewizji. Sami małżonkowie rzadko jednak pokazują się publicznie. Jeszcze trudniej natrafić na ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Reklama

Poznali się w 2019 roku na zamknięciu festiwalu Off Camera, kiedy przedstawił ich sobie Piotr Woźniak-Starak.

Anna Cieślak i Edward Miszczak na ubiegłorocznym festiwalu Polsat SuperHit. / AKPA

„Piotr poznał mnie z moją żoną. I tak naprawdę jakieś dwa miesiące po tym spotkaniu byliśmy już bliżej ze sobą, a późnej był nasz ślub – opowiedział w rozmowie z „Faktem" Edward Miszczak.

Aktorka Anna Cieślak, znana widzom z filmu „Dlaczego nie!” i seriali „Na Wspólnej” oraz „Szadź”, ma na koncie kilka nieudanych relacji, między innymi z Czesławem Mozilem. Dawny dyrektor programowy TVN jest wdowcem, miał żonę Małgorzatę, z którą doczekał się dwóch synów.

Anna Cieślak rzadko publikuje zdjęcia męża

Małżonkowie nie bywają często na ściankach i nie publikują w sieci swoich zdjęć. Anna Cieślak postanowiła zrobić wyjątek i pokazała prywatne zdjęcie męża. Miała powód - jego urodziny.

"Mężu mój kochany, wszystkiego najlepszego. Niech świat Cię nigdy nie ogarnie. Biegnij jak biegniesz" - napisała Anna Cieślak. 18 marca Edward Miszczak skończył 69 lat.

Pod poste posypały się życzenia. "Pięknego biegu w wolności, zdrowiu, radości z każdego dnia i pogody ducha, dalej tak wdzięcznie — młodego ducha i uśmiechu od ucha do ucha (tutaj to pewnie też Twoja zasługa piękny aniele)" - napisała Marcelina Zawadzka. Życzenia dyrektorowi programowemu Polsatu złożyły też m.in. Ewa Drzyzga i Joanna Racewicz.