Co roku znani i lubiani angażują się w licytacje, z których dochód zostaje przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Niektóre z nich osiągają rekordowe kwoty. WOŚP grał w tym roku już po raz 32.

W WOŚP po raz kolejny biorą udział Omenaa Mensah i Rafał Brzoska. Rok temu weekend z najsłynniejszą parą polskiego biznesu był najdroższą aukcją finału WOŚP. Zwycięzca zapłacił za niego dokładnie 302 tys. 200 złotych. W tym roku para wystawiła na licytację golfowy weekend w Marbelli.

Reklama

Weekend pełen atrakcji

– To wyjazd zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym fantastycznym sportem, jak i zapalonych graczy. Odwiedzimy trzy mistrzowskie, najpiękniejsze pola golfowe w południowej Hiszpanii, gdzie pod okiem światowej klasy trenera będziemy ćwiczyć precyzję uderzeń i doskonalić ich technikę – zapowiada w filmiku zapraszającym do aukcji Rafał Brzoska. – Oprócz tego na zwycięzcę czekają pyszne kolacje w naszym towarzystwie połączone z degustacją win, dobra zabawa, rozmowy o życiu i sztuce, a także konsultacja biznesowa z moim mężem – dodaje Omenaa Mensah. Para pokrywa wszystkie koszty wyjazdu.

Aukcja Mensah i Brzoski ma już na liczniku 230200 zł i nadal można licytować. Aukcja trwa do 7 lutego. Pobiją swój rekord z ubiegłego roku?