Omenaa przez lata była prezenterką pogody w stacji TVN, a także prowadziła wiele innych programów. W nowym podcaście Onetu "Cały ten Majdan", dziennikarka powiedziała, że ten telewizyjny etap w jej życiu powoli dobiega końca.

Omenaa Mensah o "wyciszaniu" pracy w telewizji

Nasze życie składa się z różnych rozdziałów. W każdym z nich znajdują się różni bohaterowie. Ten rozdział telewizji powoli dobiega końca. Oczywiście to moja wielka pasja, wielka przygoda, ale od śmierci pana Mariusza Waltera inaczej na to patrzę — powiedziała.

Reklama

Na razie wyciszamy ten temat. Niestety, ze względu na ogrom pracy filantropijnej pojawiam się rzadziej - tłumaczyła Omenaa Mensah.

Zgrany duet Omenaa Mensah i Rafał Brzoska

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pobrali się w 2019 r. w RPA. Ceremonia była kameralna, wzięli w niej udział tylko najbliżsi. Kilka miesięcy temu para zdecydowała się na odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Poznali się, gdy Omenaa Mensah szukała partnerów biznesowych, którzy mogliby przekazać pieniądze na jej projekt, czyli budowa szkoły dla dzieci w Ghanie. Tak trafiła na właściciela InPost, czyli na Rafała Brzoskę.

Rafał był pierwszym mężczyzną, od którego usłyszałam, że to genialny pomysł. Byłam zszokowana — wspomina założycielka fundacji "Omenaa Foundation".