Już za niecały miesiąc uczestnicy nowej edycji "Tańca z gwiazdami" rozpoczną treningi do jesiennej edycji. Plotek dowiedział się, że lista gwiazd nie jest jeszcze zamknięta, choć większość osób podpisała już kontrakty. Wiadomo, że na parkiecie najsłynniejszego programu w Polsce pojawi się m.in. Karolina Gilon, bo w nowym sezonie zabraknie w Czwórce "Love Island".

Reklama

Z udziału w "Tańcu z gwiazdami" wycofała się piosenkarka

Według informacji Plotka, z udziału w programie zrezygnowała Blanka Stajkow, która według produkcji miała być czarnym koniem tej edycji. Teraz trwają negocjacje z bardzo popularnym aktorem, który ma na swoim koncie udział m.in. w kilku głośnych komediach romantycznych czy serialach "Kryminalni", "Czas honoru", "Strażacy" i "Diagnoza".

Trwają negocjacje produkcji "Tańca z gwiazdami" ze znanym aktorem

Plotek dowiedział się, że producenci "Tańca z gwiazdami" bardzo się starają, by przekonać do udziału w programie Macieja Zakościelnego.

"Maciej Zakościelny wielokrotnie dostawał propozycje od "TzG". W tej edycji też zdążył odmówić, ale nie przyjęto tego do wiadomości i jak Blanka zrezygnowała, powrócono do negocjacji na dużo lepszych warunkach. W sumie takich nie ma obecnie nikt. Rozmowy są już tak zaawansowane, że jest tylko o krok od podpisu, jeśli znowu mu się nie odwidzi. Piłka jest teraz po jego stronie" - twierdzi informator portalu Plotek.pl. Jak dodaje, Maciej Zakościelny się waha, ponieważ nie wie, czy kondycja pozwoli mu na wykańczające i wielomiesięczne treningi, jeśli założymy, że daleko zajdzie w programie.