Sławomir i Kajra zaczęli prowadzić "Tak to leciało!" w 2022 r. Format, który był emitowany w ponad 25 krajach, w Polsce zadebiutował w 2008 r. i do roku 2012 gospodarzem był Maciej Miecznikowski. W programie uczestnicy mają za zadanie uzupełnić luki w tekście popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady "im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz".

Reklama

Nowy prowadzący "Tak to leciało"

Już przed startem wiosennej ramówki pojawiły się informacje na temat zmiany prowadzących show. Teraz widzowie TVP oglądają jeszcze Sławomira i Kajrę, ale w następnym sezonie gospodarzem programu zostanie Kacper Kuszewski. Pierwszy informację podał Plotek, Plejadzie udało się potwierdzić te doniesienia.

Jak podaje Plotek, już 3 czerwca aktor wejdzie na plan i nagra odcinki na jesień 2024 i wiosnę 2024. Na planie będzie przez 20 dni. Najprawdopodobniej muzyczny teleturniej będzie prowadzić sam.

Aktor potwierdza?

"Kacper okazał się na castingu najlepszy. Jest sympatyczny, ma super kontakt z uczestnikami no i ładnie śpiewa. Talent muzyczny był podstawą do angażu, bo prowadzący musi pomagać w śpiewie uczestnikiem programu. Produkcja też liczy, że przyciągnie przed ekrany widzów TVP, którzy mu kibicowali w »M jak miłość«" - podał informator Plotka.

Sam aktor nie chce nic powiedzieć. "Nie jestem źródłem. Musi pan pytać się osób, które mają wiedzę na ten temat i mogą udzielać takich informacji" - odpowiedział na pytanie Plejada.pl Kacper Kuszewski.